• Українська
  • English
×

Привітання з Днем Святої Трійці!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, яке стверджує й оспівує триєдність Всевишнього Бога: Бога Отця – Творця Неба і Землі, Бога Сина – Господа нашого Ісуса Христа, і Бога Духа Святого – Господа Животворчого, що від Отця сходить.

Цього дня серце кожного наповнюється Божою благодаттю, миром, добром та спокоєм.

Вважається, що Свята Трійця – це своєрідний символ повернення до життя. Вся природа розквітає, наповнюється яскравими фарбами і ароматами. Готуючись до свята, люди прибирають оселю, намагаючись звільнити дім від речей, особливо тих, які нагадують неприємні моменти в житті.

На Святу Трійцю заведено прикрашати храми і будинки гілками дерев, травою і квітами. Ці чудові літні дні називають зеленими святами – адже разом із свіжою зеленню у наші домівки входить радість, мир і піднесений настрій.

У це радісне свято щиро бажаю усім душевного тепла, зігріти ним своїх рідних та близьких. Нехай Свята Трійця зміцнює дух, налаштовує всіх на всепрощення, піднімає до високих ідеалів. Віриться, що в день сходження Духа Святого світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим!

            З повагою

ректор ОДУВС

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                       І.П. Катеринчук

Перейти до вмісту