• Українська
  • English
×

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ З НАГОДИ СКЛАДАННЯ КУРСАНТАМИ ПРИСЯГИ ПРАЦІВНИКА ПОЛІЦІЇ

Шановні першокурсники

Одеського державного університету внутрішніх справ!

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України і себе особисто щиро вітаю вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Сучасна поліція – це служба, що забезпечує головні принципи: безпеку, захист та права людини. Ми проводимо докорінну реформу системи МВС, втілюємо нові принципи державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. Її успіх і перемога залежать від усього суспільства і від вас зокрема.

Від вашої мотивації при виборі професії, рішучості, сили та сміливості залежить втілення в життя позитивних напрацювань та здобутків! І саме від того, які знання і навички ви здобудете під час навчання, залежить не тільки ваша кар’єра, а й майбутнє країни!

Це велика відповідальність і висока довіра!

Я радий вашому життєвому вибору. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі.

Служіть та Захищайте!

Міністр внутрішніх справ України                                                                                                                   А. Б. Аваков

Перейти до вмісту