• Українська
  • English
×

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ АРСЕНА АВАКОВА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ

Дорогі наші жінки!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України та я особисто щиро вітаємо усіх працівниць системи МВС та жінок, що перебувають сьогодні на заслуженому відпочинку із Міжнародним жіночим днем!

Це ваше свято, наші дорогі жінки. Це свято тих, хто щедрістю свого серця допомагає нам долати життєві перешкоди, надихає на нові звершення та героїчні вчинки, вселяє віру в те, що світ буде врятований і настане мир.

Дякуємо вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за вашу відданість нелегкій службі на благо нашої держави, за повсякденну і наполегливу працю.

Особливі слова подяки і побажання хочеться висловити тим жінкам, які сьогодні разом із чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність України, жінкам-волонтерам, медичним працівникам, які щодня виборюють мир для нашої держави. Велика шана матерям і дружинам, які віддано чекають своїх чоловіків та синів, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.

Нехай кожен день вашого життя буде сонячним, насиченим радістю і щастям, миром і любов’ю. Нехай на вашу честь квітнуть квіти і звучить музика.

Бажаємо вам гарного святкового настрою, приємних привітань і щирої уваги. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця!

Зі святом!

Міністр внутрішніх справ України  А.Б. Аваков

08.03.2018 р.

Перейти до вмісту