• Українська
  • English
×

Представниці Центру гендерної освіти ОДУВС розповіли школярам про заходи безпеки дітей в мережі Інтернет

1474543931_33321 вересня 2016 року представниці центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ Олена Ковальова, Алла Пишна та Вікторія Томіна в черговий раз відвідали Одеську загальноосвітню школу № 26, де учням 8-х класів було доведено інформацію про заходи безпеки дітей в мережі Інтернет.

 1474543859_555Дітям було роз’яснено правила безпечної поведінки в Інтернеті та соціальних мережах. В ігровій формі розглянуто декілька ситуацій небезпечних  знайомств в соціальних мережах, роз’яснено, яку небезпеку може викликати надсилання своїх фото незнайомцям, викладання інформації про подорожі.

Представниці Центру розповіли, що зустрічатись з віртуальними знайомими потрібно лише в публічних місцях,  надаючи інформацію про зустріч близькій людині (бажано батькам).  Було 1474543898_111розкрито питання взаємовідносин з батьками та довіри рідним. Надано інформаційні листи з номером телефону  Національної гарячої лінії (772 або 386), на яку можна звертатись за консультацією як психологів, так і юристів.

Діти брали активну участь у бесіді, наводили власні приклади. Керівництво школи було вдячне представницям Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ за проведену бесіду та запросили продовжувати інформаційно-просвітницьку діяльність, яка є складовою забезпечення безпечного середовища дітей.

Перейти до вмісту