• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь в урочистостях з нагоди 75-річчя від Дня створення повітряного командування «Південь»

img_747402 червня 2017 року в Одеському академічному театрі музичної комедії імені Михайла Водяного відбулись урочисті заходи з нагоди 75-річного ювілею від Дня створення повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України, у яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_7499На святкуванні були присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, а також ректор ОДУВС доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук та інші почесні гості.

img_7514З вітальним словом до усіх присутніх звернувся командир повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Павло Зуєв. Він привітав колектив та зауважив, що повітряне командування «Південь» має славні бойові традиції та історію.

img_7459Командир наголосив на тому, що рівняючись на героїчні традиції попередників, 5-ої Повітряної армії та 60 корпусу ППО військовослужбовці ПвК «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України наполегливо працюють над удосконаленням бойової майстерності та гідно виконують свій конституційний обов’язок.

img_7524«Бажаю вам добра, злагоди і оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів у благородній справі служіння Українському народові», – додав Павло Зуєв.

Під час урочистостей багато військовослужбовців, працівників, ветеранів повітряного командування «Південь» img_7539були нагороджені відомчими відзнаками, грамотами, подяками та нагородами від місцевих органів самоврядування.

Зауважимо, що сьогодні повітряне командування «Південь» є гарантом безпеки та непорушності повітряних кордонів південного регіону нашої Батьківщини, демонструючи при цьому мужність, самовідданість, високий професіоналізм та вірне служіння Українському народові.

Перейти до вмісту