• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь у навчально-методичних зборах офіцерів Національної гвардії України

4Представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у навчально-методичних зборах на базі навчального центру військової частини 3029 Південного ОТО Національної гвардії України спільно з офіцерами, які у військових частинах Національної гвардії України безпосередньо відповідають за бойову та спеціальну підготовку.

5Під час збору розглядалися організація та варіанти несення служби на блок-посту. У навчальних цілях були змодельовані характерні ситуації, які можуть виникати при виконанні службово-бойових завдань на блок-постах. Військовослужбовці Національної гвардії у складі відділення продемонстрували проведення контрольно-пропускного режиму та догляду автотранспорту, також показали приклади дій військовослужбовців при ускладненні оперативної обстановки.

bezymyannyjУ свою чергу, представники Одеського державного університету внутрішніх справ показали розроблений ними доглядовий пристрій «Перископ», який призначений для візуального огляду транспортних засобів, вантажів, важкодоступних і погано освітлених місць у приміщеннях.

3Другим етапом для учасників зборів було передбачено практичні заняття з вогневої підготовки відповідно до нового курсу стрільб для військовослужбовців Національної гвардії України.

По завершенню практичних стрільб представники Одеського державного університету внутрішніх справ продемонстрували для гвардійців можливості телевізійного прицілу «Мигдаль АК».

2Даний пристрій дозволяє особовому складу вражати цілі, з штурмової гвинтівки АКМ у комплексі з підствольним гранатометом ГП-25, із-за укриття, не підставляючись при цьому під ворожі кулі.

Гвардійці особисто випробували доглядовий пристрій «Перископ» та телевізійний приціл «Мигдаль АК» і високо оцінили можливості продемонстрованих технічних засобів.

Перейти до вмісту