• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС провели профорієнтаційні заходи в місті Чорноморськ

10 лютого 2017 року робоча група Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором закладу вищої освіти підполковником поліції Андрієм Холостенком провели профорієнтаційні заходи для учнів випускних класів загальноосвітніх закладів м. Чорноморськ.

Зустріч проходила у місцевій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1. Насамперед, учням на мультимедійному обладнанні було продемонстровано презентаційний відеоролик про Одеський державний університет внутрішніх справ, який не тільки дуже зацікавив молодих людей, а й показав, що в цьому навчальному закладі є можливість із звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

dsc_0083Далі завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС кандидат юридичних наук майор поліції Олена Ковальова провела лекцію на тему «Безпечний Інтернет», під час якої були розглянуті питання щодо правил безпечної поведінки в мережі Інтернет.

dsc_0050Перед присутніми також виступив начальник редакційно-видавничого відділу – відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко, який ознайомив майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та навчанням в Одеському державному університеті внутрішніх справ, та надав відповіді на поставлені запитання.

dsc_0190Ні для кого не є секретом, що велике значення у вихованні майбутніх правоохоронців має спеціальна фізична підготовка. Тож, не залишились поза увагою показові виступи курсантів університету – майстрів рукопашного бою.

Жвавий інтерес усіх присутніх викликали творчі колективи університету – вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які вразили глядачів своїм оригінальним талантом, високою професійністю та почуттям гумору.

dsc_0405Наприкінці зустрічі майбутні випускники мали змогу ознайомитись з роботою Патрульної поліції м. Чорноморськ та сфотографуватися біля службового автомобіля.

dsc_0002Разом з цим, цього дня представники університету відвідали Чорноморське відділення поліції Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, Чорноморське міжрайонне відділення поліції охорони в Одеській області, Чорноморський міський відділ dsc_0004Державної міграційної служби в Одеській області, Міжрайонний відділ № 2 Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Муніципальну службу охорони м. Чорноморськ, Дитячу юнацько-спортивну школу м. Чорноморськ та інші державні установи міста, де розповіли працівникам підрозділів про особливості навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ та умови вступу до закладу вищої освіти. При цьому, досягнуто домовленість про подальшу співпрацю з питань надання освітніх послуг.

Учасники заходу взяли участь у покладанні квітів до Меморіальної дошки в м. Чорноморськ, встановленої пам’яті загиблого під час бойових дій в Донецькій області в зоні АТО Віталія Шума, який навчався в Одеському державному університеті внутрішніх справ у 2006-2009 роках.

Представники університету висловлюють щиру вдячність керівництву освітніх установ та правоохоронних органів м. Чорноморськ за сприяння в організації профорієнтаційного заходу.

Перейти до вмісту