• Українська
  • English
×

ПОДАРУНКИ БІЙЦЯМ АТО ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Особовий склад Одеського державного університету внутрішніх справ привітав з Днем захисника України воїнів 28-ї окремої механізованої бригади, які у такі складні для держави часи, віддано несуть службу, захищаючи недоторканість та територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції.

Працівники університету передали бійцям привітання та надіслали подарунки – предмети першої необхідності, теплі речі, вітаміни та смаколики, які допоможуть їм відчути домашнє тепло.

Командир 2-го батальйону 28-ї окремої механізованої бригади висловив подяку всьому колективу ????Одеського державного університету внутрішніх справ від себе особисто та від своїх бійців за підтримку, небайдужість та активну участь у допомозі військовим, запевнивши, що вони й надалі стоятимуть на сторожі миру та спокою наших громадян.

«Напередодні Дня Захисника України ми дякуємо нашим воїнам, які стоять на сторожі миру і спокою у нашій державі, захищаючи її недоторканість та територіальну цілісність», – зазначив ректор ОДУВС доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

7Слід відмітити, що серед працівників та курсантів нашого університету також є ті, хто брали безпосередню участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, де виконували службові (бойові) завдання із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, відновлення миру та спокою в нашій державі.

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ !

 МИРУ ТА СПОКОЮ ВСІМ НАМ !

Перейти до вмісту