• Українська
  • English
×

Підвищення кваліфікації працівників поліції

20 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершились курси короткострокового підвищення кваліфікації для поліцейських Головного управління Національної поліції в Одеській області.

У якості слухачів виступили працівники управління інформаційно-аналітичної підтримки, відділів (секторів) інформаційної підтримки ВП та режимно-секретних органів, працівники превентивної діяльності апарату та відділів (відділень) поліції ГУНП.

Навчання проходило у відділі післядипломної освіти вишу та тривало два дні. На курсах переважала програма, яка включає професійні теми навчання за напрямами: права людини, верховенство права, міжнародні стандарти у сфері прав людини, свобода від катувань та особиста недоторканість, антикорупційне законодавство, корупція: поняття, запобігання та відповідальність, корупційні правопорушення, порядок реагування на звернення громадян та їх розгляд, загальні засади діяльності офіцерів поліції та застосування адміністративного законодавства дільничними офіцерами поліції, взаємодія поліції та громади на засадах партнерства (community policing) тощо.

На зборах, присвячених завершенню навчання, перший проректор університету Сергій Албул і проректор університету Олександр Ніколаєв вручили слухачам сертифікати про короткострокове підвищення кваліфікації та побажали успіхів у подальшій професійній діяльності.

Перейти до вмісту