• Українська
  • English
×

Підвищення кваліфікації патрульних поліцейських

26 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск патрульних поліцейських, які проходили курси підвищення кваліфікації у відділі післядипломної освіти вищого навчального закладу.

Так, для патрульних поліцейських було передбачено проведення занять з тактичної підготовки на прикладі ситуативних завдань, під час яких вони навчилися правильно давати оцінку конкретній події з подальшим прийняттям правомірних рішень та психологічній готовності до дій у ситуаціях різних ступенів ризику.

На курсах переважала програма, яка включає професійні теми навчання за напрямами: права людини, верховенство права, конституціоналізм, толерантність та недискримінація у роботі поліцейського, ефективна комунікація, стресостійкість, протидія торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, взаємодія поліції та суспільства, професійна етика, корупція, дії патрульного поліцейського під час масових заходів, перевірка документів, практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуаційних завдань.

Після завершення курсів слухачі склали іспит і продемонстрували досить високий рівень знань, які неодмінно допоможуть у професійній діяльності.

На урочистих зборах з приводу завершення навчання проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко вручив патрульним поліцейським свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка та побажав мужньо підкорювати нові вершини у їх професійному житті.

Перейти до вмісту