Першокурсники Одеського державного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника Національної поліції України

Сьогодні, 12 жовтня, на стройовому плацу Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 110 курсантів першого курсу Одеського державного університету внутрішніх справ присягнули на вірність Українському народові.
В урочистостях взяли участь директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС полковник поліції Геннадій Доскевич, заступник Голови Національної поліції – начальник Департаменту захисту економіки генерал поліції третього рангу Ігор Купранець та інші почесні гості.
Курсанти першого курсу один за одним урочисто присягнули вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.
З урочистим складанням Присяги поліцейського першокурсників привітав ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук: «Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу! Я щиро переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, спрямуєте всі свої сили й здобуту професійну майстерність на підтримання миру та спокою».
«Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення в благородній справі служіння Українському народові!», – додав Іван Катеринчук.
Після виконання Державного Гімну України присутні вшанували пам’ять військових, правоохоронців і добровольців, які, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої країни, загинули за свободу України.
Від імені Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з урочистою подією майбутніх поліцейських привітав директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС полковник поліції Геннадій Доскевич, який зазначив: «Сучасна поліція – це служба, що забезпечує головні принципи: безпеку, захист та права людини. Ми проводимо докорінну реформу системи МВС, втілюємо нові принципи державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності. Її успіх і перемога залежать від усього суспільства і від вас зокрема. Від вашої мотивації при виборі професії, рішучості, сили та сміливості залежить втілення в життя позитивних напрацювань та здобутків!
І саме від того, які знання і навички ви здобудете під час навчання, залежить не тільки ваша кар’єра, а й майбутнє країни! Це велика відповідальність і висока довіра! Я радий вашому життєвому вибору. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі. Служіть та Захищайте!».
Далі увазі присутніх було представлено виступ курсантів першого курсу з вокально-хореографічною композицією «УКРАЇНА ВПЕРЕД».
На завершення урочистостей, карбуючи крок, юні правоохоронці пройшли перед присутніми урочистим маршем у супроводі військового оркестру.