Перший випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки у Херсонському факультеті ОДУВС

12 липня 2017 року в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся перший випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію на посади оперуповноважених карного розшуку та на посади поліцейських, з числа молодшого складу поліції.
Випускники перед своїми наставниками, батьками, гостями урочисто склали присягу на вірність українському народові, присягнули дотримуватися законів України, поважати та охороняти права та свободи людини, честь держави, з гідністю нести звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.
Т.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей від імені керівництва вищого навчального закладу та себе особисто привітав випускників із початком нового етапу у їхньому житті та побажав бути корисними суспільству та примножувати знання на практиці.
Начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області полковник поліції Артур Меріков привітав випускників курсів з урочистою подією у їхньому житті та побажав успіхів у службі.