• Українська
  • English
×

Патрульні поліцейські та слідчі Національної поліції України підвищили кваліфікацію в ОДУВС

10 та 12 грудня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершились курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських та слідчих Національної поліції України.

img_1720Такі курси вже не вперше проводяться у вищому навчальному закладі і здійснюються на базі відділу післядипломної освіти ОДУВС.

До освітнього процесу залучилися провідні науковці та практики. Протягом інтенсивного та насиченого періоду навчання слухачі скористалися гарною нагодою підвищити свою професійну майстерність з різного роду питань професійної діяльності, серед яких: права людини, верховенство права, конституціоналізм, толерантність та недискримінація у роботі поліцейського, ефективна комунікація, стресостійкість, протидія торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, взаємодія поліції та суспільства, професійна етика, корупція, складання процесуальних документів, дії патрульного під час масових заходів, перевірка документів, практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуаційних завдань.

img_1711По завершенню навчання правоохоронці продемонстрували набуті за час навчання знання, склавши підсумковий комплексний екзамен.

На урочистих зборах, присвячених завершенню навчання, патрульним поліцейським та слідчим Національної поліції України були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка.

Перейти до вмісту