• Українська
  • English
×

Оглядова екскурсія курсантів до Музею Головного управління Національної поліції в Херсонській області

23 липня в рамках проведення заходів ознайомчої практики курсантів Херсонського факультету ОДУВС професором кафедри Романом Бараненком та старшим викладачем кафедри Володимиром Поляковим було організовано екскурсію для курсантів 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС до Музею Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

2 3Експонати музею поліції відображають процес становлення правоохоронних органів Херсонщини. Основну увагу привертають рідкісні архівні та історичні знімки, документи, особисті речі та нагороди працівників органів внутрішніх справ. У музеї представлено зразки уніформи правоохоронців різних років, розміщено фотогалерею керівників, які очолювали Херсонську міліцію в різні періоди. Документально-речові матеріали розкривають характер і особливості роботи Національної поліції Херсонщини, її роль у охороні громадського порядку, боротьбі зі злочинністю.

Працівники музею показали курсантам колекції холодної та вогнепальної зброї, вилученої в злочинців, підроблені гроші, документи та фотографії, а також зразки вогнепальної зброї та спецзасобів підрозділів поліції.

У музеї розміщено експозицію, присвячену антитерористичній операції на сході України, та Меморіальний комплекс на честь працівників, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Перейти до вмісту