• Українська
  • English
×

Офіцер поліції Одеського вишу затримав злодія «за гарячими слідами»

19 серпня 2017 року фахівець факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Ярослав Конденко «за гарячими слідами» затримав зловмисника, який розбив вікна у двох автомобілях та намагався втекти.

Повертаючись додому пізно ввечері, офіцер поліції побачив, як вздовж дороги біжить молодий хлопець, а слідом його намагається наздогнати дорослий чоловік. Зупинившись біля останнього, правоохоронець з’ясував, що молодик щойно розбив вікна двох автомобілів, але викрасти нічого не встиг.

777_1Миттєво зреагувавши, лейтенант поліції кинувся навздогін. Добра фізична підготовка, вміння швидко приймати правильне рішення та діяти професійно допомогли наздогнати та затримати втікача. На місце події негайно було викликано екіпаж поліції. Відомості про подію відповідним чином зареєстровані.

Небайдужість, професіоналізм та досвідченість Ярослава Конденка є гарним прикладом для курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, тож з впевненістю можна сказати, що виховання майбутніх правоохоронців у надійних руках.

Перейти до вмісту