• Українська
  • English
×

ОДУВС відзначає 95-ту річницю від Дня утворення навчального закладу

Керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ від щирого серця вітає науково-педагогічний склад, працівників, курсантів та студентів з 95-ю річницею від Дня утворення вищого навчального закладу.

Історія Одеського державного університету внутрішніх справ починає свій відлік від 27 лютого 1922 року, коли у зв’язку з гострою потребою в кваліфікованих кадрах була створена Одеська губернська школа підготовки молодих та старших міліціонерів. У подальшому Одеська школа міліції проходила цілу низку реформаційних змін, змінюючи назву та рівень акредитації, але традиції навчального закладу досі залишаються незмінними, а саме: високий рівень фахової підготовки, демократичність, поєднання теорії та практики.

Діяльність кожного працівника багаточисленного колективу нашого університету спрямована на забезпечення навчання громадян – лідерів для нашого суспільства. Ми робимо це крізь призму нездоланного бажання побудови сучасної правової демократичної держави та неухильного верховенства права.

Гарантією якісної підготовки фахівців є професійний рівень науково-педагогічних кадрів. На сьогоднішній день навчальний процес в університеті здійснює 27 докторів та 138 кандидатів наук. Крім наукових досягнень, більшість працівників мають значний досвід роботи в практичних підрозділах – судових та правоохоронних органах, що вкрай важливо для підготовки майбутніх юристів та правоохоронців. Провідні науковці мають почесні звання.

Від усієї душі висловлюємо глибоку подяку і шану всім працівникам університету й зичимо успіхів у плеканні молодої надії нашої держави. Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним.

Переконливих вам здобутків в ім’я українського народу, міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя!

З повагою

ректор ОДУВС

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                      І.П. Катеринчук

Перейти до вмісту