• Українська
  • English
×

На факультеті № 3 ОДУВС відзначили Міжнародний день студента

16 листопада 2016 року на факультеті № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ відбулись заходи, присвячені Міжнародному дню студента.

img_2483Розпочалися урочистості з привітальної промови проректора університету кандидата політичних наук, доцента Олександра Ніколаєва, який, звертаючись до присутніх, зазначив: «Не зважаючи на те, що ви маєте статус курсантів – це також ваше свято, тому що ви навчаєтесь в університеті, оволодіваєте тонкощами правоохоронної діяльності. Серед курсантів факультету № 3 вже є ті, хто вдало проявив себе, як науковець. І це доводять перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, участь у Міжнародних конференціях і наукових гуртках. Сьогодні такі курсанти відзначені в номінаціях. Також радісними для нас є ваші здобутки у спортивній та творчій сферах».

img_2494«Я хочу запевнити вас, що роки студентського життя самі яскраві та веселі. Вони сповнені позитивних емоцій спілкування, можливостей проявити себе, знайти вірних і надійних друзів. Тож, бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та службі. Пам’ятайте, ви є нашою гордістю і майбутнє за вами», – додав проректор університету.

img_2487Наступним було нагородження курсантів ОДУВС у номінаціях «Кращий курсант», «Кращий взвод», «Кращий науковець факультету», «Кращий заступник командира», «Талант і творчість», «Золоті руки факультету», «Кращий командир відділення», «Кращий командир взводу», «Кращий спортсмен факультету», «Кращий стрілок факультету», «Міс факультету» та «Боцман факультету».555

Вручення нагород чергувалися з виступами творчих колективів факультету № 3, які влаштували для гостей заходу святковий концерт. Вокалісти, які виступили на концерті, вразили глядачів глибиною образів, ліричністю та музикальністю.

img_2505У програмі звучали пісні: «Українська попурі», «Заграва», «Роман», «Because of you”, «Україна єдина», а також глядачі мали змогу насолодитися танцем та показовим виступом курсантів факультету.

Святковий концерт подарував усім присутнім приємні емоції та безліч позитивних вражень.

Перейти до вмісту