• Українська
  • English
×

КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ У ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ ПЛЯЖНОГО

12 травня 2017 року курсанти Херсонського факультету брали участь у обласних змаганнях з волейболу пляжного, які проходили під егідою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ на майданчиках для пляжного волейболу міського пляжу «Гідропарк». Змагання проводились за програмою ХІІІ обласної Універсіади серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації типу університет, академія, інститут.

За правилами змагань до складу команди входять два гравці. Херсонський факультет у змаганнях був представлений двома командами − збірною дівчат (курсант 2 курсу Дар’я Гузар, курсант 1 курсу Карина Присяжна) та збірною хлопців (курсанти 2 курсу Андрій Гарасько та Анатолій Ніколайчук).

За результатами змагань з досвідченими командами інших навчальних закладів області з даного виду спорту представники Херсонського факультету (хлопці) посіли 5 місце, дівчата – 1 місце.

Участь перемінного складу факультету у спортивних змаганнях різного рівня сприяє популяризації різних видів спорту серед майбутніх фахівців, дотриманню студентською та курсантською молоддю здорового способу життя та спонукає їх до систематичних занять фізичною культурою.

Також участь курсантів Херсонського факультету у спортивних змаганнях серед команд ВНЗ Херсонської області сприяла обміну досвідом молодих спортсменів різних вишів, комунікації зі студентами інших навчальних закладів та загальному оздоровленню правоохоронців.

За результатами ігор спортсменів підрозділу (команда дівчат), які здобули призове 1 місце, відзначено грамотою Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Т.в.о. декана Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей привітав переможців змагань та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом підрозділу на стройовому плацу вручив грамоту спортсменкам.

Приєднуємося до вітань на адресу переможців, бажаємо курсантам вдачі й успіху та подальших спортивних досягнень.

 

                                                                                                                             Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту