• Українська
  • English
×

Курсанти та студенти Херсонського факультету відвідали обласний музично-драматичний театр

Основними завданнями науково-педагогічних працівників Херсонського факультету у виховній роботі з перемінним складом є сприяння підвищенню культурного та загальноосвітнього рівня працівників Національної поліції, естетичного виховання курсантів та студентів; створення умов для їх духовного збагачення, оволодіння правоохоронцями навичками культури поведінки та спілкування з громадянами.

Формування особистості юриста та правоохоронця – це тривалий та складний процес, в якому беруть участь як безпосередні керівники курсантських підрозділів, так і куратори навчальних взводів та груп. Система виховних культурно-масових заходів, яка реалізовується у Херсонському факультеті, передбачає проведення з курсантами та студентами різноманітних екскурсій містом, ознайомлення перемінного складу підрозділу з історичними місцями обласного центру, відвідання музеїв, театрів, філармонії та кіноконцертних залів Херсона, організація творчих зустрічей з відомими діячами культури та мистецтва  тощо.

Так, 14 квітня 2016 року після навчальних занять біля 50 курсантів та студентів першого курсу Херсонського факультету разом з кураторами та іншими працівниками підрозділу відвідали Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша, де подивилися іскрометну комедію «Херсонські манси».

Ця розважальна вистава, яка побудована на комічних прийомах, різноманітних життєвих ситуаціях та діях її героїв, дозволила глядачам на час забути про свої повсякденні проблеми і пірнути в атмосферу веселої життєвої комедії, музики та гумору.

Після повернення в підрозділ курсанти поділилися своїми враженнями з товаришами. Всі з нетерпінням чекають на наступні цікаві вистави цьогорічного театрального сезону.

Тарас Вайда,

Херсонський факультет

Перейти до вмісту