• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС відвідали Приморський ВП ГУНП в Одеській області

26 липня в рамках ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Приморського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

dsc_0554dsc_0550Проведення ознайомчої практики в курсантів 1-го курсу є невід’ємною складовою освітнього процесу закладів вищої освіти системи МВС України, що спрямована на ознайомлення майбутніх поліцейських з оперативно-службовою діяльністю Національної поліції, її структурними підрозділами та службами, набуття ними практичних навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії «поліцейський».

Сьогодні за сприяння т.в.о. сектору кадрового забезпечення Приморського ВП старшого лейтенанта поліції Олексія Ждановіча та за участю провідного фахівця факультету № 3 лейтенанта поліції Олексія Стецюка, курсанти ознайомилися з діяльністю чергової частини, а саме: з особливостями оперативного реагування на заяви та повідомлення про події та правопорушення, повноваженнями слідчо-оперативної групи, роботою слідчо-оперативної групи на місці події; слідчим відділом, а також курсанти поспілкувалися зі слідчими.

dsc_0547dsc_0553Протягом візиту курсанти-першокурсники ознайомилися з системою, структурою, принципами організації та діяльністю підрозділу Національної поліції, сформулювали уявлення про майбутню діяльність у реальних умовах, про організацію їх роботи.

Безумовно, проходження ознайомчої практики сприятиме:

– вивченню системи, структури, принципів організації та діяльності підрозділів Національної поліції;

dsc_0575dsc_0589– загальному знайомству курсантів з місцем майбутньої діяльності в реальних умовах;

– формуванню в них початкового уявлення про організацію роботи Національної поліції;

– психологічній адаптації до роботи в Національній поліції та утвердженню мотивації подальшого навчання;

– вихованню в курсантів високих моральних якостей правоохоронця, почуття відповідальності та належного ставлення до майбутньої професійної діяльності та готовності до дій в оперативно-службових ситуаціях.

Перейти до вмісту