• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

24 червня курсанти 1-го та 2-го курсів факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету.

img_0024img_0027Цього дня, у супроводі фахівця факультету № 1 ОДУВС підполковника поліції Володимира Богача, майбутні правоохоронці переглянули сучасне аранжування від режисера Юрія Александрова опери в 2-х діях «Дон Жуан», популярного класичного австрійського композитора Вольфганга Амадея Моцарта, лібрето Лоренцо Так Понте.

В основі сюжету лежить старовина легенда про Дон Жуана – зухвалого шукача пригод, сміливого і спритного спокусника жінок. Ця легенда, що виникла в середньовічній Іспанії, стала широко відомою в багатьох європейських країнах.

«Дон Жуан» – одна з найвеличніших з усіх створених на сьогодні опер. На підтвердження цієї тези висловились принаймні троє людей, які мають особливе право на те, аби їх думка з цього приводу була почута – Джоаккіно Россіні, Шарль Гуно і Ріхард Вагнер.

img_0016img_0022Режисер Александров викладає своє бачення сюжетної канви, підправляючи, а часом і сильно переробляючи лібрето Лоренцо да Понте. Ні, жодне слово, як і жодна нота не втрачені, не змінені, але сенс, часом, змінюється кардинально. Дія опери відбувається в лобі фешенебельного готелю умовного європейського гірськолижного курорту, покликаного задовольняти гламурну еліту. На сцені – наші дні, сучасність. Але перенесення в часі не бентежить: опера про вічне.

По закінченню заходу наші вихованці обмінювались приємними враженнями та позитивними емоціями, які отримали під час культурного відпочинку.

Перейти до вмісту