• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету

03 грудня 2016 року курсанти факультету №1 Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Одеського Національного Академічного театру Опери та Балету.

Цього дня, майбутні правоохоронці під керівництвом слухача магістратури лейтенанта поліції Подніколенко О.М. відвідали оперу Джакомо Пуччіні «Турандот» в 3-х діях та 5-ти картинах, Лібрето Джузеппе Адамі та Ренато Симоні за сюжетом п’єси Карла Гоцці.

img_0463_exposureТака опера є цікавою для глядача, адже перша вистава відбулась ще 25 квітня 1926 року в Мілані. Коли Пуччіні помер, то не встигнув завершити роботу над оперою, і в подальшому всі вистави «Турандот» завершувалися заключним дуетом і фіналом, написаними Франко Альфано на основі чернеток автора, тож для наших вихованців така опера була незабутньою та вражаючою.

Відзначимо, що п’ятеро курсантів 3-го курсу нашого вищого навчального закладу під керівництвом слухача магістратури факультету №1 старшого лейтенанта поліції Шевченко Т.М. були задіяні до охорони громадського порядку у приміщенні театру.

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ не лише культурно розвиваються, періодично відвідуючи культурні заходи, але й ніколи не відмовляють у допомозі, тому працівники театру були вдячні майбутнім правоохоронцям за спокій та безпеку, яку забезпечили наші вихованці.

Перейти до вмісту