• Українська
  • English
×

Курсанти Херсонського факультету ОДУВС присягнули на вірність українському народові

_mg_45858814 жовтня 2016 року у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи  з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами першого курсу._mg_46171

З привітанням від імені ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ виступив проректор ОДУВС полковник поліції Геннадій Доскевич, який зазначив: «Курсанти першого курсу склали Присягу працівника поліції на вірність Українському народові. Це особлива подія в їхньому та нашому житті. Ми впевнені, що вони будуть сумлінно навчатися та працювати на благо Українського народу».

_mg_45791Також на урочистості були запрошені гості: в.о. заступника міського голови Щербина А.М. та ветерани, які привітали курсантів з прийняттям Присяги.

_mg_46841Святкову концертну програму відкрила народна артистка України Наталя Лелека. Далі увазі присутніх були представлені виступи курсантів, студентів, гостей свята з творчими та показовими номерами, а також учнів музичної школи №4 м. Херсона та АРТ-гурту «102-FМ» ГУНП в Херсонській області.

Перейти до вмісту