• Українська
  • English
×

КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КФК ГО “ХОО ФСТ “ДИНАМО” УКРАЇНИ” З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

20 серпня курсанти Херсонського факультету за сприяння керівника підрозділу Олексія Солов’я брали участь у змаганнях з пляжного волейболу, які проводились серед колективів фізичної культури (чоловічих та жіночих команд) працівників силових структур, правоохоронних органів, установ, підприємств і організацій Херсонської області  на кубок ГО “ХОО ФСТ “Динамо” України” та були присвячені Дню Незалежності України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAПершість проходила в м. Херсон на обладнаних для цього виду спорту майданчиках міського пляжу «Гідропарк».

Змагання організовано з метою популяризації спорту та здорового способу життя працівників правоохоронних органів та курсантської молоді, залучення майбутніх фахівців до систематичних занять фізичною культурою.

Херсонський факультет у змаганнях був представлений двома командами: жіночою та чоловічою. За правилами змагань до складу команди входять два гравці.

Варто зазначити, що вперше для себе брали участь у таких змаганнях курсанти 1-го курсу нового набору, які проходять у цей час табірний збір, а саме: рядові поліції Надія Гордаш (102 навчальний взвод) та Валерія Семіняга (101 навчальний взвод).

Команду юнаків склали курсанти 3-го курсу рядовий поліції Андрій Гарасько та Анатолій Ніколайчук.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAКоманда хлопців змагалася серед шістнадцяти підрозділів правоохоронних органів, установ, підприємств та організацій Херсонської області, які подали заявки на участь у цьому турнірі, а саме: серед колективів Херсонського, Бериславського, Генічеського, Новокаховського та Каховського відділів поліції, Головних управлінь Національної поліції, Державної фіскальної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій, обласних управлінь поліції охорони та патрульної поліції в м. Херсоні, Херсонського факультету ОДУВС, військових частин № 3056 Нацгвардії України та № 208 Херсонської зенітно-ракетної бригади, Азово-Чорноморського регіонального управління поліції, Херсонського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Дівчата змагалися серед дев’яти команд правоохоронних органів Херсонського регіону.

На відкритті турніру учасників команд привітали перший заступник ГО “ХОО ФСТ “Динамо” України” Руслан Русаль, депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков, представник ветеранської організації працівників ОВС та інші місцеві меценати, які побажали спортсменам продемонструвати свою майстерність та найкращі вольові якості на шляху до перемоги.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAЗа підсумками змагань з досвідченими командами інших підрозділів силових структур з даного виду спорту представники Херсонського факультету (хлопці) посіли 2-е призове місце, пропустивши вперед тільки команду обласної Державної служби з надзвичайних ситуацій, дівчата – 5-е місце.

Переможцям та призерам перший заступник Голови ГО “ХОО ФСТ “Динамо” України” Руслан Русаль, заступник начальника ГУНП в Херсонській області Олександр Прокудін, начальник відділу УКЗ ГУНП в Херсонській області Ігор Башарін вручили кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки.

Спортсменів-переможців привітав т.в.о. проректора державного університету − декана Херсонського факультету Олексій Соловей. Приєднуємося до цих привітань переможцям та побажаємо їм нових успіхів у чергових спортивних змаганнях.

Участь курсантів Херсонського факультету в спортивних змаганнях серед команд силових структур Херсонської області сприяє обміну досвідом молодих спортсменів, комунікації з працівниками практичних підрозділів ГУНП та інших силових відомств регіону, підвищенню спортивної майстерності та загальному оздоровленню правоохоронців, а також є наочною формою профорієнтаційної роботи серед населення щодо діяльності відомчого ЗВО МВС України в м. Херсоні.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

 

Перейти до вмісту