• Українська
  • English
×

Курсант ОДУВС стала переможницею конкурсу творчих робіт «7 кроків прокурора назустріч суспільству»

18 грудня 2017 року у Генеральній прокуратурі України відбулось нагородження переможців конкурсу творчих робіт «7 кроків прокурора назустріч суспільству». Диплом від Генерального прокурора України Юрія Луценка та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич отримала й курсант Одеського державного університету внутрішніх справ.

030Участь у конкурсі взяли понад 2 тис. студентів усіх вишів країни з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 331 роботу. Комісія з числа працівників Генеральної прокуратури України, Міністерства освіти і науки України та викладачів провідних вишів обрала з них 23 найкращі. Перемогли студенти із Миколаївської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

Приємно відзначити, що дипломом переможця конкурсу творчих робіт було нагороджено й курсанта 4-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ рядового поліції Ганну Симонову, яка представила твір-роздум під назвою «Кілька сторінок зі щоденника прокурора».

Разом з цим, наш університет відзначено дипломом переможця конкурсу творчих робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності, проведеного серед студентів, які навчаються за спеціальністю «Право».

Слід відмітити, що рядовий поліції Ганна Симонова є лауреатом міжнародних та всеукраїнських хореографічних конкурсів, переможницею Всеукраїнських дебатів із кримінального права та процесу 2017 (було відзначено як кращого прокурора), кандидатом у майстри спорту з художньої гімнастики, чемпіонкою Європи з універсального бою, а також неодноразовою учасницею всеукраїнських студентських форумів, тренінгів та конференцій.

Ми вітаємо Ганну із заслуженою нагородою і зичимо успіхів у навчанні, подальшій професійній та науковій діяльності!

Уривок із твору-роздуму «Кілька сторінок зі щоденника прокурора»:

scan01scan02«Подивився на стіну, а там фото наших Потьомкінських сходів. Подумав, що коли стоїш зверху, і дивишся вниз, бачиш тільки платформи – марші сходів. А коли знизу вверх, то тільки сходи, без маршів. Напевно, так і з нашою роботою…Суспільство бачить тільки ці марші – результати роботи. І тільки ми, прокурори, йдучи щоденними сходами на гору до цих результатів, розуміємо, чого вартує кожен крок , і скільки їх ми маємо зробити, щоби суспільство побачило результати цієї роботи. Напевно, якби іноді ми рухалися одночасно, було б легше розуміти і цей складний шлях до результатів, і нам – сподівання суспільства».

Перейти до вмісту