• Українська
  • English
×

Керівниця Центру ґендерної освіти ОДУВС застерегла батьків щодо безпеки дітей в мережі Інтернет

10 жовтня 2016 року керівниця Центру ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ в рамках співпраці з НВК №90 провела інтерактивну лекцію для батьків учнів 8 класів на тему «Інтернет: дозволити не можна заборонити. Правила безпечної поведінки. Інструкція для батьків».

14627923_1170709796301388_2111766285_nБезпека дітей, зокрема і в Інтернеті, – спільна відповідальність батьків, вчителів та безпосередньо самих дітей. Тому інформаційно-просвітницькі заходи з питань кібербезпеки мають охоплювати кожного з них.

Під час зустрічі були розглянуті питання щодо користі та загроз Інтернету, а також сформульовані правила безпечного користування Інтернетом: якомога менше особистої інформації; ні – зустрічам з он-лайн-незнайомцями; ні  – інтимним фото; не замовчувати факти кібербулінгу; дотримання загальних правил поведінки в Інтернеті тощо. Наголошено на важливості батьківського контролю та їх відповідальності, надано поради для випадків, коли дитина є жертвою кібербулінгу, та коли дитина сама є інтернет-хуліганом. Учасники заходу погодились, що головне правило – це довірчі відносини з дітьми. Крім того, кожен з батьків отримав інформаційні роздатки з контактами Національної гарячої лінії, за якою можна отримати консультацію психолога, зокрема і з питань виховання дітей.

Батьки школярів були вдячні за надану інформацію та звернулись з проханням, щоб такі заняття проводились також для їх дітей. Адже обізнані – значить захищені!

Перейти до вмісту