• Українська
  • English
×

Екскурсія студентів Херсонського факультету ОДУВС до Музею Головного управління Національної поліції в Херсонській області

216 жовтня, в рамках проведення навчально-виховних заходів зі студентами 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС, доцентом кафедри професійних та спеціальних дисциплін Моргуновою Т.І. (куратор групи студентів 18ПДДС/2) та старшим викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін Савельєвою І.В. (куратор групи студентів 18ПЗДС/1) було організовано екскурсію до Музею Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

4Експонати музею поліції відображають процес становлення правоохоронних органів Херсонщини. Основну увагу привертають рідкісні архівні та історичні знімки, документи, особисті речі та нагороди працівників органів внутрішніх справ. У музеї представлено зразки уніформи правоохоронців різних років, розміщено фотогалерею керівників, які очолювали Херсонську міліцію у різні періоди. Документально-речові матеріали розкривають характер і особливості роботи Національної поліції Херсонщини, її роль у охороні громадського порядку, боротьбі зі злочинністю.

Працівники музею показали студентам колекції холодної та вогнепальної зброї, вилученої у злочинців, підроблені гроші, документи та фотографії, а також зразки вогнепальної зброї та спецзасобів підрозділів поліції.

У музеї розміщено експозицію, присвячену антитерористичній операції на сході України, та Меморіальний комплекс на честь працівників, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Перейти до вмісту