Добра ніколи не буває забагато

Днями волонтери Центру добрих справ Одеського державного університету внутрішніх справ разом із головою профспілкової організації вишу завітали до Спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини № 3 “Сонечко”, аби передати для потреб маленьких мешканців дитячого закладу харчові продукти, фрукти, солодощі та не тільки.

af5d937a-7452-46e4-9c72-5cca241bf823Разом з цим, підопічні закладу отримали розвиваючі ігри та іграшки, які не дадуть нудьгувати маленьким хлопчикам та дівчаткам. Такий гарний подарунок надала мати курсантки 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування від імені громадської організації «Еволюція покоління», яка звернулась до Центру добрих справ університету, аби, об’єднавши зусилля, допомогти дітям.

У свою чергу, адміністрація дитячого будинку висловила подяку за проявлену турботу та надану допомогу.

Добра ніколи не буває забагато, тим більше, якщо мова йде про дітей.