• Українська
  • English
×

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.

Багато з тих, хто пройшов горнило бойових дій на території інших держав, знайшли своє професійне покликання в правоохоронних органах. Значна частина воїнів-інтернаціоналістів і сьогодні своєю сумлінною працею дає позитивний приклад молодим поколінням правоохоронців.

Так, на даний час в нашому університеті працює 5 учасників бойових дій на території інших держав, серед яких: полковник поліції Сергій Албул, перший проректор державного університету; полковник міліції у відставці Віктор Конопельський, професор кафедри кримінального права та кримінології; полковник міліції у відставці Володимир Пядишев, доцент кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення; капітан міліції у відставці Вадим Букаєв, редактор редакційно-видавничого відділу; Костянтин Жило, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків відділу матеріального забезпечення.

На сьогоднішній день 5 колишніх співробітників Одеського державного університету внутрішніх справ, які брали участь у бойових діях на території інших держав, перебувають на заслуженому відпочинку. Так, Руслан Бадюл свого часу працював начальником факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання, Олександр Дюкарев – начальником курсу факультету підготовки фахівців транспортної міліції, Сергій Савченко обіймав посаду заступника начальника факультету підготовки фахівців кримінальної міліції, Наталія Цвєткова – завідувача відділення продовольчого забезпечення відділу матеріального забезпечення, Валерій Чухрій перебував на посаді коректора редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи.

Спогади про ті сумні події і досі не залишають у спокої колишніх воїнів, не дають можливості забути про всі тяготи тих часів, рани та каліцтва, які отримали тоді ще зовсім молоді чоловіки.

Окрема вдячність ветеранам-афганцям, адже саме їх активна життєва позиція, сумлінна та багаторічна служба є гідним прикладом вірності присязі та Батьківщині.

Тож, бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Перейти до вмісту