• Українська
  • English
×

Активне дозвілля курсантів університету

17 грудня 2017 року курсанти 1-го та 2-го курсів факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ позмагалися за першість у командній грі у пейнтбольному клубі «DRAGON».

Курсанти у супроводі фахівців факультету № 2 ОДУВС лейтенантів поліції Миколи Твердохліба, Олександра Варсана та провідного фахівця факультету підполковника поліції Романа Терезюка, поділившись на команди «Зелених» та «Червоних», зійшлися у запеклій боротьбі.

Пейнтбол — це потужний заряд яскравих вражень, адреналіну, драйву і просто приголомшливих емоцій, командна гра із застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку — для всіх охочих; як спосіб тренування — для охоронців, поліцейських або спецназу; і як спорт — для турнірних команд.

За результатами гри перемогу здобула команда «Зелених» на чолі з Олександром Варсаном. Тож, такий надзвичайно веселий, корисний та активно проведений час прийшовся до душі нашим вихованцям.

Перейти до вмісту