• Українська
  • English
×

Викладачі вишу відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. Василька

Викладачі ОДУВС підтримали традиції народу України та відвідали виставу «Ніч перед Різдвом» в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені В. Василька.

Нове прочитання давно відомої усім історії, де реальні й фантастичні герої перебувають в одному просторі й діють в одному часі, занурило глядачів у казкову атмосферу передріздвяного села у серці України, де живуть вільні, ще не закріпачені, гідні й життєрадісні українські козаки.

Лунали впізнаванні мелодії старовинних святочних пісень у сучасному звучанні, усі разом приєдналися до численного гурту, підспівували й підтанцьовували! Неможливо було стримувати позитивні емоції під час цієї вистави.

Але сьогоденні часи змінили події у виставі на краще: чванькувата Оксана поступилася простому, але талановитому ковалю Вакулі – нашому козакові та заграли нові фарби під час вистави. Вона відмовилася від черевичок, які носила сама королева, заради кохання. Неймовірна магія Різдва спрацювала! Віра у кохання та народ України.

Попри неочікувані повороти й відкриття, віримо, що світлі сили незмінно переможуть темряву, а чисті душі – нечисть. Слава Україні!

Перейти до вмісту