• Українська
  • English
×

ОДУВС у черговий раз радо зустрів майбутніх першокурсників

dsc_014024 та 25 березня 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ у черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників, аби розповісти не лише про умови вступу до нашого закладу вищої освіти, але й продемонструвати роботу та навчальний процес в університеті.

dsc_0159Від початку абітурієнти разом з батьками мали змогу поспілкуватись з представниками ОДУВС, дізнатись про умови вступу, заповнити реєстраційні листи та відчути дружню атмосферу, яка панує у стінах  закладу вищої освіти.

dsc_0164Тож, 24 березня майбутні першокурсники разом з батьками завітали до головного корпусу ОДУВС, де одразу відзначили, що в університеті панує дисципліна та повна взаємоповага між вихованцями вишу.

dsc_0189Офіційну зустріч розпочали творчі колективи ОДУВС, після виступів яких абітурієнти з позитивного боку відмітили те, що, окрім перспективи стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем, тут вони бачать можливість розвивати свої таланти.

img_2741По закінченню виступів учням та їх батькам запропонували знайомство з діяльністю кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, а також кафедри спеціальної та фізичної підготовки, в ході якого курсанти продемонстрували майбутнім абітурієнтам правильне виконання фізичних вправ. Крім того, для присутніх було проведено заняття з криміналістики, продемонстровано обладнання слідчої валізи і роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

img_275625 березня День відкритих дверей пройшов на навчально-побутовому корпусі університету, де для гостей закладу вищої освіти була проведена не лише теоретична лекція, а й демонстрація музею ОДУВС та знайомство з кафедрою спеціальної фізичної підготовки. Випускники мали змогу побачити реальні умови навчання, проживання та проходження служби майбутніх правоохоронців.

img_2763По завершенню двох днів, у гостей університету склалось єдине враження про те, що в Одеському державному університеті внутрішніх справ дають дійсно сильну теоретичну й практичну базу, при цьому процес навчання проходить досить цікаво та захоплююче.

Майбутні першокурсники висловили вдячність за цікаве занурення до середовища, у якому готують справжніх юристів та правоохоронців. Тож залишали стіни вишу з відчуттям захвату та зацікавленості.

Перейти до вмісту