Склад кафедри
У жовтні 2010 року захистила кандидатську дисертацію за темою: «Вплив внутрішньоособистісного конфлікту на прийняття та реалізацію рішень оперуповноваженого», на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія. У квітні 2015 року отримала вчене звання доцента кафедри психології та педагогіки. Має понад 70 наукових праць, є співавтором посібників з «Конфліктологія», «Психологія управління» (2005 р.) для студентів вищих навчальних закладів, науково-практичних рекомендацій «Методичні рекомендації щодо форм, методів та прийомів організації навчання у вищій школі.» (2009 р.), «Психологія оперативно-розшукової діяльності: методичні рекомендації щодо проведення практичних занять з елементами тренінгу. Методичні рекомендації щодо проведення практичних занять з елементами тренінгу» ( 2010 р.), навчального посібника для слухачів училищ професійної підготовки працівників міліції «Психологічна підготовка та основи етики» (2015 р.), підручника для курсантів ВНЗ МВС України та працівників підрозділів Національної поліції «Професійне спілкування працівників Національної поліції» (2017 р.). Основні напрями наукових досліджень: юридична та педагогічна психологія (професійна підготовка підрозділів Національної поліції, психологічне забезпечення правоохоронної діяльності, психогігієна), конфліктологія. Викладає наступні навчальні дисципліни: «Юридична психологія», «Конфліктологія», «Юридична конфліктологія», «Психологія управління» та «Психологія та педагогіка вищої школи». Здійснює керівництво аспірантами та здобувачами у галузі юридичної психології.
У березні 2010 року захистила кандидатську дисертацію за темою: «Професіогенез компетентності фахівців органів досудового слідства», на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія. У грудні 2015 року отримала вчене звання доцента кафедри психології та педагогіки. З квітня 2013 року працює над докторською дисертацією за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія «Юридичні та психологічні основи готовності слідчого до професійної діяльності». Має понад 60 наукових праць., є співавтором: навчально-наочного посібника «Психологія: схеми, таблиці, коментарі» (2013 р.), навчального посібника для слухачів училищ професійної підготовки працівників міліції «Психологічна підготовка та основи етики» (2015 р.), навчального посібника « Психологічні аспекти ювенальної юстиції» (2015р.) та підручника для курсантів ВНЗ МВС України та працівників підрозділів Національної поліції «Професійне спілкування працівників Національної поліції» (2017 р.).
Основні напрямки наукових досліджень: юридична та педагогічна психологія (компетентнісно-зорієнтований підхід). Викладає наступні навчальні дисципліни: «Психологія особистості», «Психологія та педагогіка вищої школи» та «Психологічні основи спілкування юриста». Здійснює керівництво аспірантами у галузі юридичної психології.
У 2013 році захистила кандидатську дисертацію за темою: «Психологічні особливості професійної стійкості як складової частини психічної стійкості особистості» за спеціальністю 19.00.01 – загальна психологія, історія психології. Має понад 40 наукових праць, є співавтором підручника для курсантів ВНЗ МВС України та працівників підрозділів Національної поліції «Професійне спілкування працівників Національної поліції» (2017 р.). Основні напрями наукових досліджень: загальна психологія, історія психології (психічна стійкість, проблеми становлення професійної стійкості майбутніх працівників карного розшуку), юридична психологія (професійна підготовка підрозділів Національної поліції та психологічне забезпечення правоохоронної діяльності). Викладає наступні навчальні дисципліни: «Юридична психологія», «Психологія управління», «Професійно-психологічна підготовка працівників національної поліції», «Психологія та педагогіка вищої школи», «Ефективна комунікація», «Стресостійкість».
У 2004 році закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію магістра психології, викладача психології. З 2004 року до 2013 року працювала на посадах психолога та старшого психолога сектору психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення УМВС України на Одеській залізниці. З 2013 року працює на кафедрі. На даний момент має понад 20 наукових праць, є співавтором навчального посібника для слухачів училищ професійної підготовки працівників міліції «Психологічна підготовка та основи етики» (2015 р.). Основні напрямки наукових досліджень: юридична психологія, педагогіка та психологія вищої школи. Викладає наступні навчальні дисципліни: «Психологічна підготовка та основи етики», «Професійно-психологічна підготовка працівників Національної поліції», «Юридична психологія», «Ефективна комунікація» та «Стресостійкість».
У 2006 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка та здобула кваліфікацію «Практичний психолог. Соціальний педагог. Соціальний працівник з дітьми з девіантною поведінкою». У 2018 році закінчила аспірантуру кафедри Загальної та диференціальної психології Державного закладу Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського та захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за темою «Індивідуально-психологічні особливості переживання почуття заздрощів» (спеціальність 19.00.01 – Загальна психологія, історія психології; 05 – Соціальні та поведінкові науки). Має понад 17 наукових праць та 1 авторське свідоцтво (у співавторстві) на комплекс психодіагностичних методик за темою дисертаційного дослідження. Викладає наступні навчальні дисципліни: «Юридична психологія», «Професійно-психологічна підготовка працівників Національної поліції», «Ефективна комунікація».