Наукова діяльність

izobrazhenie_viber_2020-06-09_15-00-28

Організація науково-дослідної роботи на кафедрі має на меті підвищення загального рівня теоретичної підготовки фахівців-правоохоронців та правознавців, формування навичок самостійної науково-дослідної роботи курсантів та студентів. Наукова діяльність кафедри здійснюється в межах загальної кафедральної наукової теми: «Соціально-гуманітарні пріоритети правоохоронної діяльності у контексті реформаційних процесів в Україні».

Доброю традицією кафедри започаткованою 2015 року стало щорічне проведення круглих столів присвячених святкуванню Всесвітнього дня філософії. Результатом роботи круглих столів є щорічне видання збірки наукових праць.

izobrazhenie_viber_2020-06-09_15-00-31

У роботі круглого столу проведеного 2021 року на тему: «Людина має право: соціально-гуманітарний дискурс у контексті реформаційних процесів в Україні», взяли участь понад 50 науковців зі всієї України.

На кафедрі проводяться наукові семінари на яких розглядаються актуальні проблеми в межах загальної кафедральної наукової теми

До проведення науково-дослідних робіт на кафедрі соціально-економічних дисциплін залучаються курсанти та студенти навчального закладу. На кафедрі працює науковий курсантсько-студентський гурток «Філософська кав’ярня».

izobrazhenie_viber_2020-06-09_15-00-54

Основним завданням гуртка є формування знань, вмінь, навичок та інтересу до самостійної науково-дослідної діяльності. Гурток має практичну спрямованість і велике виховне значення для його учасників. Гуртківці беруть активну участь у проведенні засідань гуртка, курсантсько-студентських конференціях, підготовці доповідей.