ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІНСТИТУТ ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ

Положення про навчально-науковий інститут права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ

Склад інституту

З 2 січня 2023 року за спеціальною процедурою обрано трудовим коллективом і таємним голосуванням, Вченою радою університету і за наказом ректора ОДУВС призначено директором інституту права та безпеки доктора юридичних наук, професора Андрія Миколайовича Бабенка (експерта Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, Гаранта ОНП 081 – Право «доктор філософії»). На сьогодні під його керівництвом організація освітнього процесу, наукової і методичної діяльності, культурно-масової роботи та дозвілля студентів здійснюється колективом досвідчених фахівців у складі заступника директора – к.ю.н., доцента І.М.Риженко, О.В.Байдан, А.М.Вахерлон, Ю.В.Калугіної, В.Л.Морозан, О.О.Ядаменко, А.М.Кушнеренко.

Інститутом взято курс на покращення якості надання освітніх послуг в умовах сучасних викликів, суворе дотримання академічної доброчесності, розвиток матеріально-технічної бази, розширення баз практичної підготовки здобувачів вищої освіти, сприяння працевлаштуванню випускників, залучення до навчального процесу найкращих професіоналів-практиків.

Наразі структурно інститут права та безпеки складається з двох відділень, кожне з яких виконує функцію підготовки здобувачів вищої освіти за денною та заочною формою навчання. До складу інституту входять три провідні кафедри: кафедра державно-правових дисциплін, кафедра конституційного та міжнародного права, кафедра трудового, земельного та господарського права, а також науково-дослідна лабораторія з проблемних питань кримінального аналізу. Освітній процес в інституті здійснюють й інші кафедри, які структурно належать до інших факультетів, але забезпечують опанування здобувачами вищої освіти знань, що необхідні для майбутнього правника, правоохоронця, фахівця з інформаційних технологій.

Інститут активно підтримує міжвузівські зв’язки з закладами вищої освіти системи МВС та МОН, науково-дослідними установами України. Інститут також співпрацює з зарубіжними партнерами.

Сьогодні в інституті активно розвивається студентське самоврядування. Студенти виступають активними ініціаторами організації навчальних, спортивних, культурно-масових, благодійних та розважальних заходів.

Підготовка, організація та проведення проєктів сприяє формуванню теплої дружньої атмосфери та відчуттю справжнього студентського життя.

Інститут права та безпеки ОДУВС сьогодні – це:

– більше 2000 студентів;

– навчання за актуальними спеціальностями (081 «Право»/262 «Правоохоронна діяльність»/ 124 «Системний аналіз») освітніх ступенів бакалавр/магістр;

– різні форми навчання;

– ефективне поєднання у навчанні теорії та практики;

– сучасні освітні технології (практичні заняття, тренінги, відкриті та бінарні лекції провідних фахівців в галузі права, зокрема успішних випускників факультетів);

– розвиток наукових ініціатив завдяки участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, конференціях, турнірах;

– можливість участі у програмах подвійних дипломів (Вільний університет Вісмар (Німеччина), Академія ВСБ (Республіка Польща);

– практика в провідних державних установах (Національна поліція України, Головне територіальне управління юстиції та ін.), підприємствах та компаніях (більше 20 баз практики) з можливістю подальшого працевлаштування;

– активне культурне, спортивне, суспільне життя студентів.

Наші випускники демонструють високі професійні досягнення, діляться цікавими кар’єрними історіями, а на запитання: «Хто ж він – студент Інституту права та безпеки ОДУВС?» з посмішкою відповідають:

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це лідер, людина успіху та кар’єрного зростання, здатна обирати цілі і знаходити шляхи їх вирішення».

Ігор Федорончук відомий громадський та політичнй діяч, співзасновник адвокатського обєднання «Лоялті» (випускник 2010 року)

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це боєць, здатний ставити і досягати високі професійні цілі».

Андрій Врона – адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Аврон» (випускник 2015 року).

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це відкритий до нових знань мрійник, вірний професійній мрії і здатний піднятись до зірок».

Валентина Слободянюк – підполковник поліції, до 2020 року начальник відділу правового забезпечення Управління патрульної поліції в Одеській області, адвокат (випускниця 2010 року).

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це людина розумна, але цікава, хитра, але чесна, переконлива, але тактовна, ділова, але професійна».

Левон Тарасян – старший керуючий менеджер Rothschild&Co (Франція) (випускник 2014 року).

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це майбутнє України, це високоякісний юрист з принциповими позиціями в правовій спільноті».

Альона Кирилюк – прокурор Одеської міської прокуратури №2 (випускниця 2012 року).

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це людина, для якої не існує безвихідних ситуацій, непідйомної ваги та нездоланних висот».

Тетяна Бродецька – шестикратна чемпіонка світу з пауерліфтингу (випускниця 2017 року).

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це особистість, яка спроможна пізнавати, досліджувати, спостерігати, товаришувати та завжди готова для цього використовувати когнітивні, креативні, творчі вміння та здібності».

Ольга Пасько – кандидат юридичних наук, доцент кафедри криміналістики та психології ОДУВС (випускниця 2007 року).

Контактний телефон : 050 942 4248