ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА КІБЕРБЕЗПЕКИ

Положення про навчально-науковий інститут права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ

З 18 жовтня 2022 року за спеціальною процедурою було обрано та за наказом ректора ОДУВС призначено директором навчально-наукового інституту права та кібербезпеки доктора юридичних наук, професора Андрія Миколайовича Бабенка. На сьогодні під його керівництвом організація освітнього процесу, наукової і методичної діяльності, культурно-масової роботи та дозвілля студентів здійснюється колективом досвідчених фахівців у складі заступника директора – декана факультету к.ю.н., доцента І.М.Риженко, О.В.Байдан, А.М.Вахерлон, Ю.В.Калугіної, В.Л.Морозан.      

Інститутом взято курс на покращення якості надання освітніх послуг в умовах сучасних викликів, суворе дотримання академічної доброчесності, розвиток матеріально-технічної бази інституту, розширення баз практичної підготовки здобувачів вищої освіти, сприяння працевлаштуванню випускників, залучення до навчального процесу найкращих професіоналів практиків. 

Наразі структурно навчально-науковий інститут права та кібербезпеки складається з двох факультетів, кожен з яких виконує функцію підготовки здобувачів вищої освіти за денною та заочною формою навчання. До складу інституту входять три провідні кафедри: кафедра державно-правових дисциплін, кафедра конституційного та міжнародного права, кафедра трудового, земельного та господарського права, а також науково-дослідна лабораторія кримінального аналізу. Освітній процес в інституті здійснюють й інші кафедри, які структурно належать до інших факультетів, але забезпечують опанування здобувачами вищої освіти знань, що необхідні для майбутнього правника, правоохоронця, фахівця з інформаційних технологій. 

Інститут активно підтримує міжвузівські зв’язки з закладами вищої освіти системи МВС та МОН, науково-дослідними установами України. Інститут співпрацює з зарубіжними партнерами. 

Сьогодні в інституті активно розвивається студентське самоврядування. Студенти виступають активними ініціаторами організації навчальних, спортивних, культурно-масових, благодійних та розважальних заходів.

Підготовка, організація та проведення проектів сприяє формуванню теплої дружньої атмосфери та відчуття справжнього студентського життя. 

Навчально-науковий інститут права та кібербезпеки ОДУВС сьогодні – це: 

  • більше 1500 студентів; 
  • навчання за актуальними спеціальностями (081 «Право»/262 «Правоохоронна діяльність»/ 124 «Ситемний аналіз») освітніх ступенів бакалавр/магістр; 
  • різні форми навчання 
  • ефективне поєднання у навчанні теорії та практики; 
  • сучасні освітні технології (практичні заняття, тренінги, відкриті та бінарні лекції провідних фахівців в галузі права, зокрема успішних випускників факультетів); 
  • розвиток наукових ініціатив завдяки участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, конференціях, турнірах; 
  • можливість участі у програмах подвійних дипломів (Вільний університет Вісмар (Німеччина), Академія ВСБ (Республіка Польща); 
  • практика в провідних державних установах (Національна поліція України, Головне територіальне управління юстиції та ін.), підприємствах та компаніях (більше 20 баз практики) з можливістю подальшого працевлаштування 
  • активне культурне, спортивне, суспільне життя студентів. 

 

Наші випускники демонструють високі професійні досягнення, діляться цікавими кар’єрними історіями, а на запитання: «Хто ж він – студент ОДУВС?» з посмішкою відповідають: 

 «Студент ОДУВС – це боєць, здатний ставити і досягати високі професійні цілі». 

Андрій Врона – адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Аврон» (випускник 2015 року). 

 

 «Студент ОДУВС – це відкритий до нових знань мрійник, вірний професійній мрії і здатний піднятись до зірок». 

Валентина Слободянюк – майор поліції, до 2020 року начальник відділу правового забезпечення Управління патрульної поліції в Одеській області, адвокат (випускниця 2010 року).

 

«Студент ОДУВС – це людина розумна, але цікава, хитра, але чесна переконлива, але тактовна, ділова, але професійна». 

Левон Тарасянстарший керуючий менеджер Rothschild&Co (Франція)(випускник 2014 року). 

 

 «Студент ОДУВС – це майбутнє України, це високоякісний юрист, з принциповими позиціями в правовій спільноті». 

Альона Кирилюк – прокурор Одеської міської прокуратури №2 (випускниця 2012 року). 

 

 «Студент ОДУВС – це людина, для якої не існує безвихідних ситуацій, не підйомної ваги та нездоланних висот». 

Тетяна Бродецькашестикратна чемпіонка світу з пауерліфтингу (випускниця 2017 року). 

 

 «Студент ОДУВС – це особистість, яка спроможна пізнавати, досліджувати, спостерігати, товаришувати та завжди готова для цього використовувати когнітивні, креативні, творчі вміння та здібності». 

Ольга Пасько – кандидат юридичних наук, доцент кафедри криміналістики та психології ОДУВС (випускниця 2007 року). 

Контактний телефон : 050 942 4248