- СОЛДАТОВ Василь Дмитрович
- ОГОЛЬ Василь Олександрович
- ОСТРОВСЬКИЙ Анатолій Петрович
- ГРАНКОВСЬКИЙ Іван Іванович
- ДУМКО Феофан Каленикович
- ДОЛЖЕНКОВ Олександр Федорович
- ВОЛОЩУК Анатолій Миколайович
- КОРИСТІН Олександр Євгенійович
- КАТЕРИНЧУК Іван Петрович
- АБРОСЬКІН В’ячеслав Васильович
- КУЗНІЧЕНКО Сергій Олександрович
- ШВЕЦЬ Дмитро Володимирович
Г Р А Н К О В С Ь К И Й
ІВАН
ІВАНОВИЧ
полковник міліції
У період з серпня 1943 року до березня 1944 року - активний учасник підпільно-партизанського руху, був зв’язковим у партизанському загоні «Буревісник», який знаходився в Савранських лісах Одеської області, учасник бойових дій.
У 1955 році закінчив Одеське військове училище, після чого більше 10 років проходив службу на космодромі «Байконур».
Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1965 році та, одержавши вищу юридичну освіту в Одеському державному університеті імені І.І. Мечникова, перебував на посадах начальника відділу служби управління охорони м. Одеса УВС Одеського облвиконкому, заступника начальника Одеської спеціальної середньої школи міліції МВС зі стройової частини.
У період з 19 квітня до 20 серпня 1988 року тимчасово виконував обов’язки начальника Одеської спеціальної середньої школи міліції МВС.