logologo
Академія поліції
Про академію

Про академію

Одеський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Одеса) – це структурний підрозділ Одеського державного університету внутрішніх справ, який здійснює професійне (професійно-технічне) навчання поліцейських за професією 5162 «Поліцейський (за спеціалізаціями)», яких вперше прийнято на службу до поліції.

 

Головне завдання центру забезпечити організацію первинної професійної підготовки згідно з державними та міжнародними стандартами, основна мета навчити, підготувати, виховати поліцейського нової генерації як людину та особистість, яка реалізує у своїй діяльності три головні принципи: чесність, професіоналізм, самовідданість, діє згідно із Законом, керуючись здоровим глуздом і реалізуючи завдання Національної поліції України.

 

Навчально-матеріальна база центру займає територію загальною площею близько 4 гектарів, на якій розташовані 3 навчальні корпуси, у яких розміщено близько 30 спеціально обладнаних відповідно до спеціалізацій аудиторій, кожна з яких містить відповідне мультимедійне обладнання, 2 класи, обладнані сучасною комп’ютерною технікою яка у свою чергу ефективно використовується для проведення практичних занять та складання екзаменів. 

 

Для проведення занять з фізичної підготовки і тактики самозахисту використовуються 3 спортивні зали, загальною площею 900 м2, волейбольна площадка та футбольне поле, два 25-метрових стрілецьких тири для стрільби з пістолету (один з яких мультимедійний), лазерний тир та 100-метровий критий тир для стрільби з автоматичної зброї. Також у навчальному процесі активно використовується смуга перешкод, спортивне містечко площею 280 м2 та три критих полігонів для проведення тактичних занять. 

 

Для відпрацювання практичних навичок професійної діяльності в центрі створено спеціалізовані об’єкти навчального призначення: «Клас домедичної допомоги та тактичної медицини», «Поліцейська станція», «Оператор-102», «Житлова будівля», «Контрольно-пропускний пункт», «Кабінет слідчого», «Залізнична станція», «Кімната затриманих», «Документування військових злочинів». 

 

З метою опанування навичками практичного керування службовим автомобілем на території навчального центру обладнано елементи проїжджої частини дороги (нанесено дорожню розмітку, встановлено світлофори та дорожні знаки).

 

В розпорядженні здобувачів освіти є бібліотека, капличка, кафетерій, актова зала на 240 посадкових місць та їдальня на 500 посадкових місць.  Медичну допомогу здобувачі освіти отримують у медико-санітарній частині. У вільний час активно використовуються тенісні столи, площадка для гри у бадмінтон, тренажерний зал.

 

З метою забезпечення безпечного освітнього середовища на території Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Одеса) облаштовано тимчасові укриття.