logologo
Здобувачам
Зображення1.jpg

 

Академічна мобільність за кордоном

 

Співпраця Одеського державного університету внутрішніх справ на міжнародному рівні із закладами вищої освіти сприяє зміцненню міжнародного партнерства, здійсненню академічної мобільності, підвищенню рівня навчання та інтеграції закладу вищої освіти України до світового і європейського освітнього середовища.

 

У період 2023 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ, в рамках провадження академічної мобільності, представниками університету було взято участь у наступних заходах за кордоном, а саме:

 

1) У період з 10 до 16 травня 2023 року делегат від Одеського державного університету внутрішніх справ – слухач Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Одеса) рядовий поліції Русінко Сергій у складі збірної України відвідав м. Михайлівці Словацької Республіки (Стражське) та взяв участь у Чемпіонаті Європи з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих, юніорів, юнаків та молодших юнаків.

 

2) У період з 02 до 11 липня 2023 року представники ОДУВС (старший лейтенант поліції Яблоновська Анастасія, слухач I-го курсу магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування; старший лейтенант поліції Левченко Олександр, слухач I-го курсу магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування; лейтенант поліції Заморій Анастасія, слухач I-го курсу магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування) беруть участь у 13-й Берлінській німецько-українсько-грузинській Літній Школі, яка проводилась в м. Берлін (Федеративна Республіка Німеччина).

 

3) У період з 14 жовтня до 05 листопада 2023 року делегати від Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: полковник поліції Братель Сергій, перший проректор університету; майор поліції Бахчеван Євген, декан Херсонського факультету; Бутенко Вадим, доцент кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; підполковник поліції Лісовий Денис, викладач циклу спеціальних дисциплін Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»; рядовий поліції Хілобок Даниїл, курсант 108-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування; рядовий поліції Васильєва Валерія, курсант 112-го навчального взводу Херсонського факультету; рядовий поліції Овсійчук Ангеліна, курсант 309-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування; рядовий поліції Зеленецька Альона, курсант 309-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, перебували зі службовим відрядженням у м. Авіла (Іспанія) з метою отримання передового досвіду від  іноземних представників Національної поліції Іспанії та підвищення кваліфікації. 

 

Онлайн-навчання магістрів ОДУВС за програмою подвійного диплому в

University of Applied Sciences, Technology, Business and Design (Wismar,

Germany)

 

2023 рік 

 

В рамках реалізації Угоди про взаємопов’язані міжнародні освітні магістерські програми подвійного дипломування між Одеським державним університетом внутрішніх справ та Університетом прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (Вісмар, Німеччина) у 2023 році 5 магістрів вишу (Oleksandr Levchenko, Valerii Antiukhov, Anastasiia Dzonyk, Yevhen Stepanko, Anastasiia Yablonska) було зараховано на навчання до іноземного закладу вищої освіти. Через війну заняття для делегатів з України здійснювались  дистанційно.

 

2024 рік

 

В рамках реалізації Угоди про взаємопов’язані міжнародні освітні магістерські програми подвійного дипломування між Одеським державним університетом внутрішніх справ та Університетом прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (Вісмар, Німеччина) у 2024 році 3 слухачі магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування вишу (Yelyzaveta Vilska, Danylo Zemtsev, Diana Shymko) були зараховані на навчання до іноземного закладу вищої освіти. Через війну заняття для делегатів з України здійснюються дистанційно.