Жуковський Сергій Володимирович

Сергій Жуковський

Підполковник поліції. Старший викладач кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

 

Освіта вища юридична. У 1999 році закінчив Одеський інститут внутрішніх справ МВС України.

 

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації складає понад 20 років. За роки роботи в навчальному закладі підготував біля 1 тис. водіїв з числа курсантів і приблизно 1,5 тис – з числа цивільних осіб.

 

Учасник міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки. Відзначений медалями ООН «За службу миру» та МВС України «За миротворчу діяльність».

Має сертифікат про успішне закінчення «Курсу тактичного навчання тренерів патрульної служби» за міжнародною програмою підвищення кваліфікації для правоохоронних органів департаменту юстиції США (ICITAP) на базі Національної академії внутрішніх справ України. В рамках цього проекту протягом 2015-2016 років як тренер з тактичної підготовки брав участь у навчанні понад 350 патрульних поліцейських для управлінь патрульної поліції міст Одеси, Тернополя, Дніпра та Кропивницького.До теперішнього часу бере участь у підвищенні кваліфікації патрульних поліцейських.

 

Має державний сертифікат про рівень володіння державною мовою УМД N00194267 та сертифікати про підвищення кваліфікації в Одеському державному університеті внутрішніх справ для педагогічних та науково-педагогічних працівників за напрямом адміністративно-правового циклу; свідоцтвоАА 085571363/000178-23Державної служби України з надзвичайних ситуацій про підвищення кваліфікації в Національному університеті цивільного захисту України за робочою програмою: «Організація робіт з ідентифікації вибухонебезпечних предметів»; сертифікат НАВС та міжнародний сертифікат компанії OspreyGlobalSolutionsпро успішне завершення курсу з тактичної допомоги при бойових пораненнях на рівні бойового рятувальника; міжнародний сертифікат № NТS-ТТ02510-24 про успішне завершення курсу з нетехнічного обстеження (NТS) та навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (ЕОRЕ).