Тарасенко Владислав Єгорович

Владислав Тарасенко

У 1985 р. закінчив Луганський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «історія».

 

У 1998 р. закінчив Луганський інститут внутрішніх справ МВС України за спеціальністю «правоохоронна діяльність».

 

З 1979 по 2002 р.р. працював в органах внутрішніх справ на посадах від оперуповноваженого відділення карного розшуку до начальника районного відділу УМВС.

 

З 2002 року на науково-педагогічній роботі. У 2012 році в Одеському державному університеті внутрішніх справ МВС України захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

 

У 2014 році в Одеському державному університеті внутрішніх справ МВС України отримав вчене звання професора по кафедрі криміналістики.

 

Викладає дисципліни: «Кримінальний процес», «Методика розслідування окремих видів злочинів» та ін..

 

Очолює наукову школу «Забезпечення прав і законних інтересів громадян при здійсненні досудового розслідування та оперативно-розшукової діяльності». В межах школи захистили дисертації 2 доктори та 12 кандидатів наук / докторів філософії.

 

Член редакційної ради наукового журналу «Південноукраїнський правничий часопис».

 

Член спеціалізованої вченої ради Д 41.722.02 та Д 41.884.04 в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

 

Член всеукраїнської Асоціації науковців та фахівців у сфері оперативно-розшукової діяльності.

Є автором понад 150 наукових і науково-методичних робіт, серед яких 5 монографій, 17 підручників і навчальних посібників, 5 методичних рекомендацій, 70 наукових статей тощо. 

Трудова та наукова діяльність відзначені нагородами, а саме: нагороджений медалями «За бездоганну службу» ІІІ, ІІ та І ступенів, «Ветеран ОВС», відзнаками МВС України «За заслуги у боротьбі з економічною злочинністю»,  «За сприяння органам внутрішніх справ України з нагоди дня науки», «Безпека народу», відзнакою Спілки ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга» «Міліція України – безпека держави», почесними грамотами МОН України, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради.