Смірнова Ольга Михайлівна

Ольга Смірнова

Смірнова Ольга Михайлівна – професор кафедри психології та педагогіки, кандидат психологічних наук, доцент, практик з понад двадцятип’ятирічним досвідом, засновник Міжнародної академії розвитку особистості, автор усвідомленої психології розвитку. В ОДУВС працює з 2015 року.У 2015 році захистила дисертацію за темою: «Психологічні умови забезпечення гендерної рівності в діяльності органів внутрішніх справ» До роботи в ОДУВС допомагала в розслідуванні злочинів як профайлер, веріфікатор брехні та практичний психолог. У 2015 році працювала тренером у Національній поліції України у період реформування. У лютому 2021 року Смірновій О.М. присвоєно вчене звання доцента кафедри криміналістики та психології (атестат доцента серії АД № 006263).

 

Викладає такі навчальні дисципліни, як «Юридична психологія», «Загальна психологія», «Практикум із регуляції та саморегуляції особистості», «Методологія та технології проведення тренінгів», «Педагогічна компетентність викладача ЗВО» та «Комунікативна компетентність в правоохоронній діяльності».З 25 лютого 2022 року об’єднала 253 своїх випускників, які надають безкоштовну психологічну допомогу військовим та постраждалим у війні в каналі «Психологічна допомога безкоштовно». Голова громадської організації «Міжнародна академія розвитку особистості», яка надає безкоштовну психологічну підтримку військовим та вразливим верствам населення. Веде просвітницьку діяльність у соцмережах щодо психологічного здоров’я, підготовки сімей до повернення військових з війни. Приймала участь у проекті Сергія Притули з темою «Подолання стресів, паніки та страху в умовах війни».

Смірнова О.М має понад 45 публікацій, зокрема 2 публікації у періодичних виданнях, які включено до наукометричних баз Scopus та Web of Science, 32 фахові статті, підручник «Професійне спілкування працівників Національної поліції», 2 методичні рекомендації. Є членом проектної групи освітньої програми 053 «Психологія» Одеського державного університету внутрішніх справ.Є автором унікального методу психології «Усвідомлена корпоральна психологія розвитку», якому більше 20 років; навчає психологів, психотерапевтів та психодіагностів.