Носкова Тетяна Іванівна

Тетяна Носкова

Вища педагогічна, вища юридична. У 1987 році закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю "Фізична культура" та здобула кваліфікацію учителя фізичної культури. У 2006 році закінчила Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста.

 

В період з 1987 по 1992 роки працювала в спортивній школі тренером-викладачем. З 1992 по 2002 роки працювала в гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної вчителем фізичної культури. 

 

Стаж педагогічної роботи понад 35 років.

 

З вересня 2002 року працюю викладачем кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Має понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Має державний сертифікат про рівень володіння державною мовою УМД N 00194276, у 2021 році пройшла курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» та  підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників за напрямом адміністративно-правового циклу.