Медведєва Вікторія Михайлівна

Вікторія Медведєва

2021 року вступила до Одеського державного університету внутрішніх справ, зараз навчається на 3-му курсі факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

 

Під ча навчання проявила себе з позитивного боку, активно бере участь в житті факультету та університету в цілому. Обіймає посаду Голови Координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування з 2022 року, бере участь у засіданнях ректорату та Вченої ради університету.

 

Організовує та проводе заходи військово-патріотичного спрямування, інформаційно-просвітницькі, конкурси та інші заходи для здобувачів вищої освіти університету.


Започаткувала в рамках проєкту «ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА» акцію «Молодь Одеси - за чисте довкілля».
Сприяє популяризації спорту та здорового образу життя. Активно організовує спортивні заходи для курсантів та студентів вишу

 

Член Наукового товариства здобувачів вишої освіти та молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ, активно приймає участь у наукових заходах, які проводяться на базі університету та в інших навчальних закладах.


Входе до складу клубу медіації Одеського державного університету внутрішніх справ, а також до чарлідінгу університету та активно бере участь у урочистих заходах в університеті та за його межами. 
Дуже організована, дисциплінована та відповідальна.

 

Має відзнаки від університету та міського голови м. Одеси.

 

Курсанти та студенти завжди можуть звернутися по допомогу до Координаційної ради курсантсько-студентського самоврядування.