Магновський Ігор Йосифович

Ігор Магновський

Магновський Ігор Йосифович, професор кафедри, доктор юридичних наук, професор. 

 

Освіта вища.

 

У 1992 р. закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту імені Василя Стефаника за спеціальністю: «Історія і педагогіка», кваліфікація: учитель історії і суспільствознавства, методист по виховній роботі.

 

 У 1994 р. закінчив Київський інститут внутрішніх справ Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «Психологія», кваліфікація: психолог-практик. 

 

У 1996 р. закінчив юридичний факультет Львівського інституту внутрішніх справ при Українській академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»: юрист.

 

 У 1999 р. закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація: юрист.

 

 У 2000 р. закінчив економічний факультет  Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація:  бухгалтер-економіст.

 

2000–2003 рр. – закінчив ад’юнктуру Національної академії внутрішніх справ України і захистив дисертацію на тему: «Гарантії прав і свобод людини та громадянина в праві України: теоретико-правовий аспек». Кандидат юридичних наук (спеціальність 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень), 

 

 

У червні 2006 року отримав атестат доцента кафедри теорії та історії держави і права.

 

2008–2011 рр. – докторант кафедри конституційного та міжнародного права Національної академії внутрішніх справ. 15 жовтня 2015 року захистив докторську дисертацію (спеціальність «конституційне право; муніципальне право – 12.00.02» на тему: «Конституційно-правове регулювання територіального устрою України: історія, сучасність, перспективи»). 

 

У лютому 2022 року отримав атестат професора кафедри теорії та філософії права.

 

З 2020 року по теперішній час – професор кафедри теорії та історії держави і права Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

В органах внутрішніх справ проходив службу на посадах: дільничного інспектора міліції; інспектора інспекції у справах неповнолітніх відділення карного розшуку; викладача; доцента кафедри цивільного права та процесу; професора кафедри теорії та історії держави і права; начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності, спецтехніки та інформатики; начальника кафедри професійних та спеціальних дисциплін. За сумісництвом працював на різних кафедрах юридичного факультету Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, Економіко-правничого інституту Західно-Українського університету.

Автор понад 200 публікацій, із яких 2 монографії, статі у фахових виданнях України та закордоном, навчально-методичні матеріали.

 

Сфера наукових інтересів: теорія та історія держави  і права; конституційне право; права і свободи людини та громадянина, муніципальне право