Крижановська Олена Володимирівна

Олена Крижановська

kruganovska82@ukr.net

+380967616550

Сфера інтересів: забезпечення прав та свобод в діяльності правоохоронних органів; становлення правового порядку в Україні; проблеми організації та діяльності правоохоронних органів в Україні.

Основна спеціальність: юрист

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання:  доцент

Інша спеціалізація: педагогіка/медіація/адвокатура

Основна діяльність: доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ

Підготовка медіатора

• Назва курсу:  «Медіація»

Організація, що видала сертифікат: Одеський державний університет внутрішніх справ, сертифікат від 15.06.2019 № 2430/19.

Кількість годин навчання: 148 годин (66 годин практичні основи медіації).

Участь у проєктах

• Тренінг «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах»

Організатор: Українська академія медіації за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

• «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні»