Корнієнко Максим Вікторович

Максим Корнієнко

доктор юридичних наук, професор

Народився у 1979 році в смт Гребенки Васильківського р-ну Київської області.

 

У 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України і отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра.

 

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 1996 року. У липні 2000 року був призначений оперуповноваженим групи карного розшуку 13 МВМ Подільського РУ ГУМВС України в м. Києві.

 

Протягом 2003-2005 років перебував на посаді ад’юнкта докторантури та ад’юнктури центру підготовки науково-педагогічних кадрів навчально-наукового інституту управління Національної академії внутрішніх справ України.

 

З грудня 2005 до червня 2013 року проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах середнього та начальницького складу підрозділів ДСБЕЗ та громадської безпеки.

 

З червня 2013 до листопада 2015 року – доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

У грудні 2015 року розпочав службу в Національній поліції України на посаді професора кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки факультету № 2 .

 

З вересня 2019 року обіймав посаду завідувача кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

 

17 січня 2022 року призначений проректором Одеського державного університету внутрішніх справ.

Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук в Одеському державному університеті внутрішніх справ за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність за темою «Концептуальні основи протидії насильницьким злочинам щодо дітей».

 

Основні напрями наукового пошуку:

Поліцейська діяльність; партнерство поліції та суспільства; забезпечення та захист прав дітей; адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції.