Комяга Анатолій Васильович

Анатолій Комяга

Освіта вища педагогічна, вища юридична. У 1995 році закінчив Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю "Фізична культура" та здобув кваліфікацію учителя фізичної культури. У 2003 році закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста.

 

З  березня 1992 року прийнятий на службу в органах внутрішніх справ. У вересні 2015 року вийшов на пенсію за вислугою років з посади старшого викладача кафедри спеціальної та фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ в званні підполковника міліції.

 

З вересня 2015 року по січень 2022 року працював на посаді старшого викладача кафедри тактико-спеціальної, вогневої та спеціальної фізичної підготовки. 

 

З лютого 2022 року по теперішній час працює на посаді старшого викладача кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ - IV рівнів акредитації складає понад 20 років.

Має понад 50 наукових та  навчально-методичних праць.

Має сертифікат про підвищення кваліфікації в Одеському державному університеті внутрішніх справ для педагогічних та науково-педагогічних працівників за напрямом адміністративно-правового циклу з 8517/21 від 06.04.2021 року.