Коломієць Юрій Миколайович

Юрій Коломієць

Освіта вища педагогічна, вища юридична. У 2003 році закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ за спеціальністю "Правоохоронна діяльність", у 2004 році закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста. У 2014 році закінчив Уманський державний педагогічний університет ім. Павла тичини за спеціальністю "Фізична культура" та здобув кваліфікацію учителя фізичної культури та валеології.

 

Протягом 2003- 2012 років проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах середнього складу (карний розшук).

 

Стаж педагогічної роботи понад 11 років. 

 

З січня 2024 року працює на посаді т.в.о. завідувача кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Має понад 25 наукових та навчально-методичних праць.

Почесне звання "Заслужений тренер України з універсального бою" та  майстер спорту з самбо.

 

Є членом Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо України" та Одеської обласної федерації самбо НФСУ.

 

Має державний сертифікат про рівень володіння державною мовою УМД N 00188675, у 2021 році пройшов курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», у 2022 рік курс Tactical Combat Casualty Care (ТССС) "Тактична допомога пораненим в бою".