Єгоров Сергій Олександрович

Сергій Єгоров

 

З 2019 року кафедра оперативно-розшукової діяльності функціонує під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента, ветерана Національної поліції України, полковника поліції у відставці Єгорова С.О. 

 

Протягом 1992 - 2018 років свою практичну діяльність він присвятив службі в ОВС та Національній поліції (в підрозділах кримінальної поліції), пройшовши шлях від оперуповноваженого карного розшуку лінійного відділу до начальника карного розшуку Управління УМВС на Одеській залізниці. 

 

У 2020 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему «Оперативно-розшукова протидія кишеньковим крадіжкам».

 

У 2022 рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти та науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності. 

 

Має акти впровадження результатів наукових досліджень та навчально-методичних розробок у законотворчу діяльність, освітній процес, наукову діяльність ЗВО та практичну діяльність правоохоронних органів України. Має Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твори.

 

 Керує науковою діяльністю аспірантів на здобуття ступеню доктор філософії із спеціальності 081 «Право».

 

Сфера наукових інтересів: організація агентурно-оперативної роботи; теорія оперативно-розшукової діяльності.

20 разів заохочувався керівництвом УМВС, МВС та Національною поліцією України.