Бурангулов Андрій Вікторович

Андрій Бурангулов

Освіта вища військова юридична.  У 1991 році закінчив Новосибірське вище військове політичне загально-військове училище за спеціальністю "Тактика повітряно-десантних військ". Заочно закінчив у 2011 році міжрегіональну академію управління персоналом (м. Київ) за спеціальністю "Правознавство".  У 2021 року захистив дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук за спеціальністю  "Службова бойова діяльність сил охорони правопорядку" за темою: «Тактика проведення спеціальних операцій підрозділами Національної поліції України по звільненню заручників та затримання озброєних злочинців".

 

З травня 1985 року по листопад 1991 року проходив службу в Збройних силах.

 

Протягом 1993- 2015 роки проходив службу в органах внутнішніх справ на посадах середнього та начальницького складу (спецпідрозділ МВС, карний розшук, УБОЗ). У вересні 2015 року вийшов на пенсію за вислугою років з посади заступника начальника управління карного розшуку в званні полковника міліції.  

 

З вересня 2015 року працює на посаді доцента кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Стаж педагогічної роботи понад 9 років. Має понад 20 наукових та навчально-методичних праць.

Має державний сертифікат про рівень володіння державною мовою УМД N 00212073, у 2021 році пройшов курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах».